wizyta - jak sie przygotowac? 

Pierwsza wizyta w "Tatrareh" ma charakter diagnostyczno - terapeutyczny. Terapeuta, bez względu na diagnozę postawioną przez lekarza, w czasie spotkania uzyskuje niezbędne informacje potrzebne w procesie programowania rehabilitacji czy treningu. Wizyta ta składa się z kilku części. Części wywiadu, badania przedmiotowego, oceny statycznej postawy ciała oraz w (przypadku sportowców) szeregu testów funkcjonalnych. 

 

Ze względu na chęć zwiększania komfortu naszych pacjentów, zalecamy założyć sportową bieliznę, bądź bieliznę, w której pacjent nie będzie czuł się skrępowany. Do części badania przedmiotowego (bądź w przypadku testów funkcjonalnych) niezbędny będzie wygodny sportowy strój. 

 

Jeśli Pacjent/Zawodnik posiada badania obrazowe (USG, MRI, RTG itp.), proszę zabrać je na pierwszą wizytę. 

Każda wizyta w "Tatrareh" jest indywidualnie programowana. Dzięki temu powrót do zdrowia jest znacznie szybszy. Nowoczesne podejście do problemu pacjenta tj. leczenie ludzi, nie dolegliwości, pozwala nie tylko na wyeliminowanie bólu, ale i uniemożliwia powrót nieprzyjemnych odczuć związanych z bólem. W przypadku urazów układu ruchu program wizyt zmniejsza negatywne skutki unieruchomienia czy przeciwbólowych nawyków ruchowych. 

 

Na kolejne wizyty Pacjent/Zawodnik powinien przygotować się podobnie jak na pierwsze spotkanie. Narzędzia terapeutyczne często będą wymagały prowadzenia terapii na pacjencie w samej bieliźnie. 

Przed wizytą proszę zapoznać się z oświadczeniem świadomego prowadzenia zabiegów fizjoterapeutycznych. 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

REJESTRACJA:

tel.:796 921 555