Czym jest „Young and Brave”?

Jest projektem mającym na celu pomóc młodym sportowcom przejść najcięższy moment kariery czyli przerwę pomiędzy finansowaniem szkolnym a finansowaniem na poziomie Reprezentacji.

Kim jesteśmy?

Inicjatorem projektu jest Jakub Szostak twórca Centrum Medycyny i Sportu „Tatrareh”. Magister fizjoterapii pracujący w sporcie wyczynowym. Jego podopieczni to zawodnicy Reprezentacji Polski wielu dyscyplin sportowych zarówno zimowych jak i letnich. Poznaj nas bliżej O NAS

Działanie projektu.

Podstawą fundacji jest zapewnienie zawodnikowi opieki medycznej, sprzętu sportowego, stypendium oraz możliwości treningu na światowym poziomie.

Jakie są obecne zadania projektu?

Chcemy zebrać największe grono osób chcących, aby zawodnik fundacji był wizytówką każdego z nich a żeby fundatorzy byli dumni z możliwości prowadzenia zawodnika do mistrzostwa. Poszukujemy ludzi którzy będą chcieli wesprzeć zawodników, finansowo, usługami czy innymi możliwymi środkami.

Spróbuj swoich sił bądź zgłoś swojego zawodnika.

W linku poniżej znajduje się formularz. Wypełnij go, a my zaprosimy Cię na rozmowę w Centrum Medycyny i Sportu „Tatrareh”!

 

Kto może się zgłosić?

Zawodnicy wszystkich dyscyplin w wieku 17 – 19 lat.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ORAZ REGULAMIN JUŻ WKRÓTCE 

Masz ochotę pomóc? Zapraszamy do współpracy!

Kto do nas dołączył? 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

REJESTRACJA:

tel.:796 921 555